Női labdarúgás-BL: nyolcaddöntőben a Kolozsvári Olimpia

Bejutott a női Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe a Kolozsvári Olimpia, miután szívbajosoknak nem ajánlott mérkőzésen 2-2-es döntetlent ért el az osztrák bajnok Neulengbach otthonában.olimpia

A rendes játékidő végén 1-1 volt a találkozó állása, hasonlóképpen az egy héttel korábban, Kolozsváron lejátszott mérkőzéhez.

A hazaiak a 30. Percben előnyhöz jutottak Giovana révén, de az Olimpia a 81. percben egyenlíteni tudott Alexandra Lunca találatával. Ugyanő előnyhöz juttatta a kolozsvári lányokat a 101. percben, de az osztrákok hét perccel később egyenlítettek Gstottner révén.

A BL nyolcaddöntőjében az Olimpia ellenfele az olasz bajnok ASD Torres CF lesz, amely kettős győzelemmel (3-2, 3-1) múlta felül az Apollon Limasszolt.

A mérkőzésekre október 31-én és november 7-én kerül sor.