BL: mutatjuk a keddi és szerdai mérkőzéseket


-A A+

Kedden az A, a B, a C és a D, szerdán pedig az E, az F, a G és a H csoport ötödik fordulós mérkőzéseivel folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája.

A keddi program 
   A csoport:
  • Galatasaray (török)-Club Brugge (belga) 19.55 (DigiSport1, TelekomSport 2, Look Sport)
  • Real Madrid (spanyol) - Paris Saint-Germain (francia) 22.00 (DigiSport1, TelekomSport 1, Look Plus)
1. Paris Saint-Germain 12 pont
2. Real Madrid 7
3. Club Brugge 2
4. Galatasaray 1
    B csoport:
  • Crvena zvezda (szerb)-Bayern München (német) 22.00 (TelekomSport 4, Look PPV 1)
  • Tottenham Hotspur (angol)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 22.00 (DigiSport 4, Look Sport 2)
1. Bayern München 12 pont
2. Tottenham Hotspur 7
3. Crvena zvezda 3
4. Olimpiakosz Pireusz 1
    C csoport:
  • Atalanta (olasz)-Dinamo Zagreb (horvát), Milánó 22.00, Look PPV 2)
  • Manchester City (angol)-Sahtar Donyeck (ukrán) 22.00 (DigiSport 3, TelekomSport 3, Look Sport 3)
1. Manchester City 10
2. Sahtar Donyeck 5
3. Dinamo Zagreb 5
4. Atalanta 1
    D csoport:
  • Lokomotiv Moszkva (orosz)-Bayer Leverkusen (német) 19.55 (DigiSport2, TelekomSport 3, Look Plus)
  • Juventus (olasz)-Atlético Madrid (spanyol) 22.00 (DigiSport2, TelekomSport 2, Look Sport)
1. Juventus 10 pont
2. Atlético Madrid 7
3. Lokomotiv Moszkva 3 (4-7)
4. Bayer Leverkusen 3 (3-7)
A szerdai program
    E csoport:
  • FC Liverpool (angol)-SSC Napoli (olasz) 22.00 (DigiSport 2, TelekomSport 2, Look Sport)
  • Genk (belga)-Salzburg (osztrák) 22.00, Look PPV 1)
1. FC Liverpool 9 pont
2. SSC Napoli 8
3. Salzburg 4
4. Genk 1
    F csoport:
  • FC Barcelona (spanyol)-Borussia Dortmund (német) 22.00 (DigiSport 1, TelekomSport 1, Look Plus)
  • Slavia Praha (cseh)-Internazionale (olasz) 22.00 (DigiSport 3, TelekomSport 3, Look Sport 2)
1. FC Barcelona 8 pont
2. Borussia Dortmund 7
3. Internazionale 4
4. Slavia Praha 2
    G csoport:
  • Zenit (orosz)-Olympique Lyon (francia) 19.55 (DigiSport 2, Look Sport)
  • RB Leipzig (német)-Benfica (portugál) 22.00 (Look PPV 2)
1. RB Leipzig 9 pont
2. Olympique Lyon 7
3. Zenit 4
4. Benfica 3
    H csoport:
  • Valencia (spanyol)-Chelsea (angol) 19.55 (DigiSport 1, TelekomSport 2, Look Plus)
  • Lille (francia)-Ajax Amsterdam (holland) 22.00 (DigiSport 4, TelekomSport 4, Look Sport 3)
1. Ajax Amsterdam 7 pont (10-5)
2. Chelsea 7 (7-6)
3. Valencia 7 (6-5)
4. Lille 1
HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X