BL: a keddi és szerdai mérkőzések


-A A+

Az E, az F, a G és a H csoport negyedik fordulós mérkőzéseit rendezik meg kedden a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Egy nappal később az A, a B, a C és a D jelű kvartettek résztvevői csapnak össze. 

A keddi program

E csoport:

  • SSC Napoli (olasz)-Salzburg (osztrák) 22.00 (DigiSport4. Look Sport3, TelekomSport4)
  • FC Liverpool (angol)-Genk (belga) 22.00 (DigiSport2, Look Sport2, TelekomSport2)
1. SSC Napoli 7 pont
2. FC Liverpool 6
3. Salzburg 3
4. Genk 1

F csoport:

  • FC Barcelona (spanyol)-Slavia Praha (cseh) 19.55 (DigiSport1, TelekomSport2)
  • Borussia Dortmund (német)-Internazionale (olasz) 22.00 (DigiSport1, Look Sport)
1. FC Barcelona 7 pont
2. Internazionale 4 (4-3)
3. Borussia Dortmund 4 (2-2)
4. Slavia Praha 1

   G csoport:

  • Zenit (orosz)-RB Leipzig (német) 19.55 (DigiSport2, Look Sport
  • Olympique Lyon (francia)-Benfica (portugál) 22.00
1. RB Leipzig 6 pont
2. Zenit 4 (5-4)
3. Olympique Lyon 4 (4-3)
4. Benfica 3

    H csoport:

  • Chelsea (angol)-Ajax Amsterdam (holland) 22.00 (DigiSport3, TelekomSport3)
  • Valencia (spanyol)-Lille (francia) 22.00
1. Ajax Amsterdam 6 pont (6-1)
2. Chelsea 6 (3-2)
3. Valencia 4
4. Lille 1

A szerdai program
    A csoport:

  • Paris Saint-Germain (francia) - Club Brugge (belga) 22.00 (DigiSport3, Look Sport3, TelekomSport3)
  • Real Madrid (spanyol)-Galatasaray (török) 22.00 (DigiSport1)
1. Paris Saint-Germain 9 pont
2. Real Madrid 4
3. Brugge 2
4. Galatasaray 1

      B csoport:

  • Bayern München (német)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 19.55 (DigiSport2, Look Sport)
  • Crvena zvezda (szerb)-Tottenham Hotspur (angol) 22.00 (DigiSport2)
1. Bayern München 9 pont
2. Tottenham 4
3. Crvena zvezda 3
4. Olimpiakosz 1

    C csoport:

  • Dinamo Zagreb (horvát)-Sahtar Donyeck (ukrán) 22.00
  • Atalanta (olasz)-Manchester City (angol), Milánó 22.00 (DigiSport4, Look Sport2, TelekomSport2)
1. Manchester City 9 pont
2. Dinamo Zagreb 4 (6-4)
3. Sahtar Donyeck 4 (4-6)
4. Atalanta 0

      D csoport:

  • Lokomotiv Moszkva (orosz)-Juventus (olasz) 19.55 (DigiSport1, TelekomSport2)
  • Bayer Leverkusen (német)-Atlético Madrid (spanyol) 22.00 (Look Sport, TelekomSport4)
1. Juventus 7 pont (7-3)
2. Atlético Madrid 7 (5-2)
3. Lokomotiv Moszkva 3
4. Bayer Leverkusen 0
HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X