A BL-ben egy magyar csapat, az EL-ben három romániai maradt lábon


-A A+

Csak a bukaresti FCSB maradt lábon a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának visszavágói után az érdekelt 2-2 román illetve magyar csapat közül. Előbb a budapesti Honvéd, majd a Viitorul, végül pedig az Újpest is elvérzett.

Míg román oldalról a legrangosabb európai kupasorozatból, a Bajnokok Ligájából szerdán kiesett Kolozsvári CFR és a Román-kupa-győztes CSU Craiova is érdekelt lesz az EL 3. fordulójában a FCSB mellett, addig a magyar NB1-et egeydül a MOL Vidi képviseli Európában. Igaz, hogy a fehérváriak a legrangosabb sorozatban a BL-ben folytatják szereplésüket éppen az ellen a Malmö FF ellen, amely kiütötte a kolozsvári vasutasokat.

Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágók:
Glasgow Rangers (skót)-NK Osijek (horvát) 1-1 (0-0), tj: a Rangers, 2-1-es összesítéssel.
AZ Alkmaar (holland)-Kajrat Almati (kazah) 2-1 (1-1), tj: a Kajrat Almati, 3-2-es összesítéssel.
Girondins Bordeaux (francia)-Ventspils (lett) 2-1 (1-0), tj.: a Girondins Bordeaux kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel.
KF Drita (koszovói)-F91 Dudelange (luxemburgi) 1-1 (1-0), tj.: a Dudelange, 3-2-es összesítéssel
La Fiorita (San Marinó-i)-Spartaks Jurmala (lett) 0-3 (0-2), tj: a Spartaks Jurmala kettős győzelemmel, 9-0-s összesítéssel.
Sarpsborg 08 (norvég)-St. Gallen (svájci) 1-0 (1-0), tj: a Sarpsborg 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal.
Crusaders FC (északír)-Olimpija Ljubljana (szlovén) 1-1 (1-1), tj.: az Olimpija Ljubljana, 6-2-es összesítéssel.
Radnicki Nis (szerb)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 2-2 (1-1), tj: a Makkabi Tel-Aviv, 4-2-es összesítéssel.
Rio Ave FC (portugál)-SSA Jagiellonia Bialystok (lengyel) 4-4 (2-1), tj.: a Jagiellonia, 5-4-es összesítéssel.
FH Hafnarfjördur (izlandi)-Hapoel Haifa (izraeli) 0-1 (0-0), Tj.: a Hapoel Haifa, 2-1-es összesítéssel.
Újpest FC-Sevilla FC (spanyol) 1-3 (0-1), tj.: a Sevilla, 7-1-es összesítéssel.
Progrés Niedercorn (luxemburgi)-Budapest Honvéd 2-0 (1-0), tj.: a Progrés Niedercorn, 2-1-es összesítéssel.
Admira Wacker Mödling (osztrák)-CSZKA Szófia (bolgár) 1-3 (0-1), Tj.: a CSZKA Szófia kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel.
AIK Solna (svéd)-FC Nordsjaelland (dán) 0-1 (0-1), Tj.: a Nordsjaelland kettős győzelemmel, 2-0-s összesítéssel.
Apollon Limasszol (ciprusi)-FK Zeljeznicar Szarajevó (bosnyák) 3-1 (1-1), Tj.: az Apollon Limasszol kettős győzelemmel, 5-2-es összesítéssel.
Lincoln Red Imps FC (gibraltári)-The New Saint (walesi) 1-1 (1-0), Tj.: a The New Saint, 3-2-es összesítéssel.
FK Mariupol (ukrán)-Djurgardens IF (svéd) 2-1 (0-0, 1-1, 2-1) - hosszabbítás után, Tj.: a Mariupol hosszabbítás után, 3-2-es összesítéssel.
Sparta Praha (cseh)-Spartak Zlatibor Voda (szerb) 2-1 (1-0), Tj.: a Spartak Zlatibor Voda, 3-2-es összesítéssel.
FC Vaduz (liechtensteini)-VMFD Zalgiris (litván) 1-1 (1-0), Tj.: a Zalgiris, 2-1-es összesítéssel.
Atromitosz (görög)-Dinamo Breszt (fehérorosz) 1-1 (0-0), Tj.: a Dinamo Breszt, 5-4-es össszesítéssel.
Slovan Bratislava (szlovák)-Balzan Youths FC (máltai) 3-1 (1-0), Tj.: a Slovan Bratislava, 4-3-as összesítéssel.
Aszterasz Tripolisz (görög)-Hibernian (skót) 1-1 (0-1), Tj.: a Hibernian, 4-3-as összesítéssel.
Besiktas JK (török)-B36 Tórshavn (feröeri) 6-0 (2-0), Tj.: a Besiktas kettős győzelemmel, 8-0-s összesítéssel.
FC Köbenhavn (dán)-Stjarnan (izlandi) 5-0 (3-0), Tj.: a Köbenhavn kettős győzelemmel, 7-0-s összesítéssel.
Vikingur Göta (feröeri)-Torpedo Kutaiszi (georgiai) 0-4 (0-2), Tj.: a Torpedo kettős győzelemmel, 7-0-s összesítéssel.
Vitesse (holland)-FC Viitorul Constanta (román) 3-1 (1-0), Tj.: a Vitesse, 5-3-as összesítéssel.
NK Maribor (szlovén)-SZK Csihura Szacshere (georgiai) 2-0 (0-0), Tj.: a Maribor, 2-0-s összesítéssel.
FK Szarajevó (bosnyák)-Atalanta (olasz) 0-8 (0-5), Tj.: az Atalanta, 10-2-es összesítéssel.
NK Domzale (szlovén)-FK Ufa (orosz) 1-1 (0-0)? Tj.: az FK UFA 1-1-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal.
FCSB (román)-Rudar Velenje (szlovén) 4-0 (1-0), Tj.: az FCSB kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.
Alashkert (örmény)-Sutjeska Niksic (montenegrói) 0-0, Tj.: az Alashkert, 1-0-s összesítéssel.
KF Laci (albán)-Molde FK (norvég) 0-2 (0-2), Tj.: a Molde kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.
AEK Larnaca (ciprusi)-Dundalk (ír) 4-0 (3-0), Tj.: az AEK Larnaca, 4-0-s összesítéssel.
FK AS Trencín (szlovák)-Górnik Zabrze (lengyel) 4-1 (2-0), Tj.: a Trencín kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
Dinamo Minszk (fehérorosz)-FC DAC 1904 (szlovák) 4-1 (1-0), Tj.: a Dinamo Minszk kettős győzelemmel, 7-2-es összesítéssel.
Flora Tallinn (észt)-APOEL (ciprusi) 2-0 (2-0), Tj.: az APOEL, 5-2-es összesítéssel.
Slavia Szófia (bolgár)-Hajduk Split (horvát) 2-3 (1-1), Tj.: a Hajduk Split kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel.
FK Trakai (litván)-Partizan Beograd (szerb) 1-1 (1-1), Tj.: a Partizan, 2-1-es összesítéssel.
Valletta FC (máltai)-HSK Zrinjski Mostar (bosnyák) 1-2 (0-1), Tj.: a Zrinjski Mostar, 3-2-es összesítéssel.
BK Häcken (svéd)-RB Leipzig (német) 1-1 (0-0), Tj.: a Leipzig, 5-1-es összesítéssel.
Lilleström SK (norvég)-LASK Linz (osztrák) 1-2 (0-1), Tj.: a LASK Linz kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel.
Fola Esch (luxemburgi)-KRC Genk (belga) 1-4 (0-2), Tj.: a Genk kettős győzelemmel, 9-1-es összesítéssel.
FC Pjunik (örmény)-FK Tobol (kazah) 1-0 (0-0), Tj.: a Pjunik 2-2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal.
HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X