• 2018. június 24., vasárnap
    Iván
  • 16°
    Kolozsvár
    • 12°
      Csíkszereda
    • 16°
      Székelyudvarhely
    • 11°
      Gyergyószentmiklós
    • 16°
      Székelykeresztúr
    • 13°
      Kovászna
    • 13°
      Kézdivásárhely
    • 12°
      Barót
    • 12°
      Sepsiszentgyörgy
    • 17°
      Arad
    • 17°
      Gyulafehérvár
    • 17°
      Nagyvárad
    • 11°
      Beszterce
    • 13°
      Déva
    • 16°
      Nagybánya
    • 16°
      Marosvásárhely
    • 17°
      Zilah
    • 16°
      Szatmár
    • 17°
      Nagyszeben
    • 18°
      Temesvár
    • 12°
      Brassó
    • 20°
      Bukarest
  • 1 EUR = 4.6686 LEI
    • 1 USD = 4.0026 LEI
    • 1 GBP = 5.3249 LEI
    • 100 HUF = 1.4420 LEI

Csütörtökön kezdődik a 2018-as foci-vb - itt a teljes menetrend


-A A+

A csütörtökön délután, romániai idő szerint 6 órakor az Oroszország-Szaúd-Arábia mérkőzéssel elkezdődik a 2018-as labdarúgó-világbajnokság.

A nyitómérkőzés pikantériája, hogy a világranglistán elfoglalt helyezések alapján a 32-es vb-mezőny két leggyengébb csapata találkozik egymással a moszkvai Luzsnyiki Stadionban. Az oroszok a világranglista 70., míg a szaúdiak a 67. helyét foglalják el. A nemzetközi szövetség statisztikája szerint a két válogatott eddig egyszer találkozott egymással, 1993. október 6-án Hobarban a házigazda szaúdiak 4-2-re győztek. Amíg azonban az oroszok vb-mérlege felemás az ázsiai ellenfelekkel szemben - egy-egy győzelem, döntetlen és vereség -, addig a szaúdiak kimondottan gyengén teljesítenek az európai riválisok ellen, ugyanis egyetlen sikerük mellett nyolcszor kikaptak.

A csütörtökön 18 órakor kezdődő mérkőzés játékvezetője az argentin Nestor Pitana lesz, a találkozót a TVR1 és az M4 Sport élőben közvetíti.

A 2018-as foci-vb menetrendje

június 14, csütörtök

  • 18:00 A-csoport: Oroszország-Szaúd-Arábia (TVR 1, M4 Sport)

június 15, péntek 

  • 15:00 A-csoport: Egyiptom–Uruguay (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 B-csoport: Marokkó–Irán (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 B-csoport: Portugália–Spanyolország (TVR1, M4 Sport)

június 16, szombat

  • 13:00 C-csoport: Franciaország–Ausztrália (TVR1, M4 Sport)
  • 16:00 D-csoport: Argentína–Izland (TVR1, M4 Sport)
  • 19:00 C-csoport: Peru–Dánia (TVR1, M4 Sport)
  • 22:00 D-csoport: Horvátország–Nigéria (TVR1, M4 Sport)

június 17, vasárnap

  • 15:00 E-csoport: Costa Rica–Szerbia (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 F-csoport: Németország–Mexikó (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 E-csoport: Brazília–Svájc (TVR1, M4 Sport)

június 18, hétfő

  • 15:00 F-csoport: Svédország–Dél-Korea (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 G-csoport: Belgium–Panama (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 G-csoport: Tunézia–Anglia (TVR1, M4 Sport)

június 19, kedd

  • 15:00 H-csoport: Kolumbia–Japán (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 H-csoport: Lengyelország–Szenegál (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 A-csoport: Oroszország–Egyiptom (TVR1, M4 Sport)

június 20, szerda

  • 15:00 B-csoport: Portugália–Marokkó (TVR1, M4 Sport)
  • 19:00 A-csoport: Uruguay–Szaúd-Arábia (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 B-csoport: Irán–Spanyolország (TVR1, M4 Sport)

június 21, csütörtök 

  • 15:00 C-csoport Dánia–Ausztrália (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 C-csoport: Franciaország–Peru (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 D-csoport: Argentína–Horvátország (TVR1, M4 Sport)

június 22, péntek

  • 15:00 E-csoport: Brazília–Costa Rica (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 D-csoport: Nigéria–Izland (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 E-csoport: Szerbia–Svájc (TVR1, M4 Sport)

június 23, szombat

  • 15:00 G-csoport: Belgium–Tunézia (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 F-csoport: Dél-Korea–Mexikó (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 F-csoport: Németország–Svédország (TVR1, M4 Sport)

június 24, vasárnap

  • 15:00 G-csoport: Anglia–Panama (TVR1, M4 Sport)
  • 18:00 H-csoport: Japán–Szenegál (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 H-csoport: Lengyelország–Kolumbia (TVR1, M4 Sport)

június 25, hétfő

  • 17:00 A-csoport: Uruguay–Oroszország (TVR1, M4 Sport)
  • 17:00 A-csoport: Szaúd-Arábia–Egyiptom (TVR2, Duna Tv)
  • 21:00 B-csoport: Spanyolország–Marokkó (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 B-csoport: Irán–Portugália (TVR2, Duna Tv)

június 26, kedd 

  • 17:00 C-csoport Dánia–Franciaország  (TVR1, M4 Sport)
  • 17:00 C-csoport: Ausztrália–Peru (TVR2, Duna Tv)
  • 21:00 D-csoport: Nigéria–Argentína  (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 D-csoport: Izland–Horvátország (TVR2, Duna Tv)

június 27, szerda

  • 17:00 F-csoport: Dél-Korea–Németország (TVR1, M4 Sport)
  • 17:00 F-csoport: Mexikó–Svédország (TVR2, Duna Tv)
  • 21:00 E-csoport: Szerbia–Brazília (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00: E-csoport: Svájc–Costa Rica (TVR2, Duna Tv)

június 28, kedd

  • 17:00 H-csoport: Japán–Lengyelország (TVR1, M4 Sport)
  • 17:00 H-csoport: Szenegál–Kolumbia (TVR2, Duna Tv)
  • 21:00 G-csoport: Anglia–Belgium (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00: G-csoport: Panama–Tunézia (TVR2, Duna Tv)

június 30, szombat

  • 17:00 nyolcaddöntő C1–D2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 nyolcaddöntő A1–B2 (TVR1, M4 Sport)

július 1, vasárnap

  • 17:00 nyolcaddöntő B1–A2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 nyolcaddöntő D1–C2 (TVR1, M4 Sport)

július 2, hétfő 

  • 17:00 nyolcaddöntő E1–F2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 nyolcaddöntő G1–H2 (TVR1, M4 Sport)

július 3, kedd

  • 17:00 nyolcaddöntő F1–E2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 nyolcaddöntő H1–G2 (TVR1, M4 Sport)

július 6, péntek

  • 17:00 negyeddöntő C1/D2–A1/B2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 negyeddöntő E1/F2–G1/H2 (TVR1, M4 Sport)
     

július 7, szombat

  • 17:00 negyeddöntő: F1/E2–H1/G2 (TVR1, M4 Sport)
  • 21:00 negyeddöntő: B1/A2–D1/C2 (TVR1, M4 Sport)

július 10, kedd

  • 21:00 elődöntő (TVR1, M4 Sport)

július 11, szerda

  • 21:00 (TVR1, M4 Sport)

július 14, szombat

  • 17:00 bronzmeccs (TVR1, M4 Sport)

július 15, vasárnap

  • 18:00 Döntő (TVR1, M4 Sport)


HIRDETÉS
loading...







EZT OLVASTA MÁR?

X