• 2017. december 12., kedd
    Gabriella
  • Kolozsvár
    • -5°
      Csíkszereda
    • Székelyudvarhely
    • Gyergyószentmiklós
    • Székelykeresztúr
    • -0°
      Kovászna
    • -2°
      Kézdivásárhely
    • -5°
      Barót
    • -2°
      Sepsiszentgyörgy
    • Arad
    • Gyulafehérvár
    • 11°
      Nagyvárad
    • Beszterce
    • Déva
    • Nagybánya
    • Marosvásárhely
    • Zilah
    • Szatmár
    • Nagyszeben
    • Temesvár
    • -2°
      Brassó
    • Bukarest
  • 1 EUR = 4.6332 LEI
    • 1 USD = 3.9274 LEI
    • 1 GBP = 5.2548 LEI
    • 100 HUF = 1.4739 LEI

EL: hibátlan mérleggel vezeti csoportját a FCSB


-A A+



Két forduló után hibátlan mérleggel vezeti az Európa-liga G-csoportját a fővárosi FCSB, amely csütörtökön este a svájci Luganóból hozta el a három pontot. A bukarestiek 2-1-re nyertek, Gigi Becali csapatából Budescu és Moraes, a hazaiaknál Bottani talált be.

Európa-liga, 2. forduló

A-csoport

  • Asztana–Slavia Praha 1–1
  • Maccabi Tel-Aviv–Villarreal 0–0

Az A-csoport állása 

  • 1. Villarreal                 2              1              1              –             3–1         +2           4
  • 2. Slavia Praha          2              1              1              –             2–1         +1           4
  • 3. Maccabi Tel-Aviv    2              –             1              1              0–1         –1           1
  • 4. Asztana                  2              –               1              1              2–4         –2           1

B-csoport

  • Skënderbeu–Young Boys 1–1
  • Partizan Beograd–Dinamo Kijev 2–3

 A B-csoport állása

  • 1. Dinamo Kijev     2              2              –             –       6–3         +3           6
  • 2. Young Boys        2              –             2              –       2–2         0              2
  • 3. Partizan             2              –              1              1        3–4         –1           1
  • 4. Skënderbeu       2              –             1              1        2–4         –2           1

C-csoport 

  • Sporting Braga–Istanbul Basaksehir 2–1
  • Ludogorec–Hoffenheim 2–1 

 A C-csoport állása 

  • 1. Braga                2              2              –             –     4–2         +2           6
  • 2. Ludogorec         2              1              1              –    2–1         +1           4
  • 3. Istanbul             2              –              1              1      1–2         –1           1
  • 4. Hoffenheim     2              –                –               2       2–4         –2           0

D-csoport

  • Milan–HNK Rijeka 3–2 
  • AEK Athén–Austria Wien 2–2 

A D-csoport állása 

  • 1. AC Milan         2              2              –             –             8–3         +5           6
  • 2. AEK Athén      2              1              1              –             4–3         +1           4
  • 3. Austria Wien   2              –             1              1              3–7         –4           1
  • 4. HNK Rijeka     2              –             –             2              3–5         –2           0

E-csoport

  • Everton–Apollon Limassol 2–2 
  • Lyon–Atalanta 1–1 

Az E-csoport állása 

  • 1. Atalanta                        2              1              1              –             4–1         +3           4
  • 2. Apollon Limassol          2               –             2              –             3–3          0            2
  • 3. Lyon                             2              –               2              –             2–2         0              2
  • 4. Everton                         2              –              1              1              2–5         –3           1

F-csoport 

  • Sheriff Tiraspol–FC Köbenhavn 0–0
  • Lokomotiv Moszkva–Zlín 3–0 

Az F-csoport állása 

  • 1. Lokomotiv Moszkva    2              1              1              –     3–0         +3           4
  • 2. Seriff Tiraspol              2              –             2              –             0–0         0              2
  • FC Köbenhavn                2              –             2              –             0–0         0              2
  • 4. Zlín                             2              –              1              1              0–3         –3           1

G-csoport

  • Lugano–FCSB 1–2 
  • Viktoria Plzen–Hapoel Beer-Seva 3–1 

A G-csoport állása 

  • 1. FCSB                          2              2              –             –             5–1         +4           6
  • 2. Viktoria Plzen             2              1              –             1              3–4         –1           3
  • Hapoel Beer-Seva            2              1              –           1              3–4         –1           3
  • 4. Lugano                         2              –              –             2              2–4         –2           0

H-csoport

  • BATE (fehérorosz)–Arsenal (angol) 2–4 
  • 1. FC Köln (német)–Crvena zvezda (szerb)

A H-csoport állása 

  • 1. Arsenal                        2              2              –             –     7–3         +4           6
  • 2. Crvena zvezda             2              1              1              –     2–1         +1           4
  • 3. BATE Boriszov              2              –             1              1       3–5         –2           1
  • 4. 1. FC Köln                   2              –               –              2         1–4         –3           0

I-CSOPORT

  • Konyaspor–Vitória Guimaraes 2–1 
  • Red Bull Salzburg–Marseille 1–0 

Az I-csoport állása 

  • 1. Red Bull Salzburg         2              1              1              –             2–1         +1           4
  • 2.  Konyaspor                  2                1              –              1            2–2          0            3
  • 3. Marseille                      2              1              –               1              1–1         0              3
  • 4. Vitória SC                    2              –                 1              1              2–3         –1           1

J-csoport

  • Östersund–Hertha BSC 1–0 
  • Athletic Bilbao–Zorja Luhanszk 0–1

A J-csoport állása 

  • 1. Östersund                     2              2              –             –             3–0         +3           6
  • 2. Zorja Luhanszk             2              1              –             1              1–2         –1           3
  • 3. Athletic Bilbao              2              –               1              1              0–1         –1           1
  • Hertha BSC                       2              –       1              1              0–1         –1           1

K-csoport

  • Nice–Vitesse 3–0 
  • Lazio–Zulte Waregem 2–0 

 A K-csoport állása 

  • 1. Nice                  2              2              –             –      8–1         +7           6
  • 2. Lazio                2              2              –             –       5–2         +3           6
  • 3. Vitesse            2              –               –             2       2–6         –4           0
  • 4. Zulte                2              –              –              2       1–7         –6           0

L-csoport

  • Zenit–Real Sociedad 3–1 
  • Rosenborg–Vardar Szkopje 3–1 

Az L-csoport állása

  • 1. Zenit                            2              2              –             –             8–1         +7           6
  • 2. Real Sociedad           2              1                 –           1              5–3         +2           3
  • 3. Rosenborg                  2              1              –             1              3–5         –2           3
  • 4. Vardar Szkopje             2              –              –             2              1–8         –7           0
HIRDETÉS







Kapcsolódó anyagok

EZT OLVASTA MÁR?

X


popup