• 2018. január 21., vasárnap
    Ágnes
  • -0°
    Kolozsvár
    • Csíkszereda
    • Székelyudvarhely
    • -2°
      Gyergyószentmiklós
    • Székelykeresztúr
    • Kovászna
    • Kézdivásárhely
    • Barót
    • Sepsiszentgyörgy
    • Arad
    • -1°
      Gyulafehérvár
    • Nagyvárad
    • -0°
      Beszterce
    • Déva
    • Nagybánya
    • -0°
      Marosvásárhely
    • Zilah
    • Szatmár
    • Nagyszeben
    • Temesvár
    • Brassó
    • Bukarest
  • 1 EUR = 4.6614 LEI
    • 1 USD = 3.7984 LEI
    • 1 GBP = 5.2814 LEI
    • 100 HUF = 1.5077 LEI

Európa Liga: könnyű csoportba került a FCSB


-A A+



Monacóban pénteken elkészítették a labdarúgó Európa Liga 48 csapatos főtáblájának sorsolását. A sportsajtó értékelése szerint a Romániát képviselő FCSB könnyű csoportba került.

A legérdekesebbnek az E csoport tűnik, amelyben a francia Lyon, az angol Everton és az olasz Atalanta mellé a ciprusi Apollon Limasszolt sorsolták.

A csoportkör szeptember 14-től december 7-ig tart, az első két-két helyezett jut a legjobb 32 közé, ahol csatlakoznak hozzájuk a Bajnokok Ligája csoportharmadikjai. A sorozat fináléját 2018. május 16-án vívják Lyonban.

Az EL-csoportok beosztása:

A csoport: Villareal (spanyol), Makkabi Tel-Aviv (izraeli), Asztana (kazah), Slavia Praha (cseh)
B csoport: Dinamo Kijev (ukrán), Young Boys (svájci), Partizan Beograd (szerb), Skënderbeu (albán)
C csoport: Braga (portugál), Ludogorec (bolgár), Hoffenheim (német), Basaksehir (török)
D csoport: Milan (olasz), Austria Wien (osztrák), Rijeka (horvát), AEK Athén (görög)
E csoport: Olympique Lyon (francia), Everton (angol), Atalanta (olasz), Apollon Limasszol (ciprusi)
F csoport: FC Köbenhavn (dán), Lokomotív Moszkva (orosz), Sheriff Tiraspol (moldovai), Fastav Zlín (cseh)
G csoport: Viktoria Plzen (cseh), FCSB (román), Hapoel Beer-Seva (izraeli), Lugano (svájci)
H csoport: Arsenal (angol), BATE Boriszov (fehérorosz), 1. FC Köln (német), Crvena zvezda (szerb)
I csoport: Salzburg (osztrák), Olympique Marseille (francia), Guimaraes (portugál), Konyaspor (török)
J csoport: Athletic Bilbao (spanyol), Hertha BSC (német), Zorja Luhanszk (ukrán), Östersunds (svéd)
K csoport: SS Lazio (olasz), AC Nice (francia), Zulte Waregem (belga), Vitesse (holland)
L csoport: Zenit (orosz), Real Sociedad (spanyol), Rosenborg (norvég), Vardar Szkopje (macedón)

HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X


popup