Tesztmeccset játszott a Kolozsvári CFR és a Sepsi OSK

A Kolozsvári CFR és a Sepsi OSK is első edzőmérkőzését játszotta kedden a nyári felkészülési időszakban – a brassói találkozót a „vasutasok” nyerték 3–1 arányban.

Félidőben még a háromszéki csapat vezetett, a próbajátékon szereplő, litván származású Marius Papsys a negyedik percben tizenegyest értékesített. A Sepsi OSK-nál egyébként többnyire próbajátékosok léptek pályára.

A CFR mindhárom gólját légiósok szerezték, a második félidő elején előbb Mario Camora, majd a nemrég igazolt Urko Vera volt eredményes. A végeredményt a rendes játékidő utolsóelőtti percében Billel Omrani állította be büntetőből.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzés, Brassó (Forex-pálya)

• Sepsi OSK–Kolozsvári CFR 1–3 (0–1)
  • ​gól: Marius Papsys (4. perc, büntetőből), illetve Mario Camora (48.), Urko Vera (54.), Billel Omrani (89., büntetőből)
Kezdőcsapatok:
Sepsi OSK: Fejér – Costache, Burlacu, Istrate, Marin – Șut, Jakab – Papsys, Pațurcă, Cubleșan – Mihalache. Vezetőedző: Valentin Suciu.
Kolozsvári CFR: Mincă – Al. Vlad, Horj, A. Mureșan, C. Sîrbu – E. Petruș, L. Rus – Nouvier, Deac, Spehar – M. Coman. Vezetőedző: Dan Petrescu.