• 2017. október 22., vasárnap
    Elõd
  • 14°
    Kolozsvár
    • 11°
      Csíkszereda
    • 14°
      Székelyudvarhely
    • Gyergyószentmiklós
    • 14°
      Székelykeresztúr
    • 12°
      Kovászna
    • 12°
      Kézdivásárhely
    • 11°
      Barót
    • Sepsiszentgyörgy
    • 12°
      Arad
    • 14°
      Gyulafehérvár
    • 11°
      Nagyvárad
    • Beszterce
    • Déva
    • 11°
      Nagybánya
    • 15°
      Marosvásárhely
    • 12°
      Zilah
    • 11°
      Szatmár
    • 13°
      Nagyszeben
    • 12°
      Temesvár
    • Brassó
    • 13°
      Bukarest
  • 1 EUR = 4.5975 LEI
    • 1 USD = 3.8945 LEI
    • 1 GBP = 5.1203 LEI
    • 100 HUF = 1.4922 LEI

Vb-selejtező: eredmények, csoportállások


-A A+



A hatodik forduló után két válogatott, Németország és Svájc vezeti hibátlan mutatóval csoportját a 2018-as oroszországi labdarúgó-világbajnokság selejtezőjében.

A forduló egyik legnagyobb meglepetését az andorrai együttes produkálta, a törpeállam labdarúgói a magyar csapat ellen gyűjtötték be mindhárom pontot. Szombaton este a románok is vereséget szenvedtek Varsóban, ahol Robert Lewandowski ért el mesterhármast.

Négygólos döntetlennel ért véget a glasgowi Hampden Parkban a skót-angol rangadó. Az A-csoportban Svédország legyőzte és beérte pontszámban Franciaországot. Az izlandiak folytatták jó szereplésüket, a horvátok kikaptak Reykjavíkban, így nem tudtak meglógni az I jelű hatosban.

A-csoport
Hollandia–Luxemburg 5–0
Svédország–Franciaország 2–1
Fehéroroszország–Bulgária 2–1

1. Svédország 13 pont, 2. Franciaország 13 p., 3. Hollandia 10 p., 4. Bulgária 9 p., 5. Fehéroroszország 5 p., 6. Luxemburg 1 p.

B csoport
Feröer-szigetek–Svájc 0–2
Andorra–Magyarország 1–0
Lettország–Portugália 0–3

1. Svájc 18 pont, 2. Portugália 15 p., 3. Magyarország 7 p., 4. Feröer-szigetek 5 p., 5. Andorra 4 p., 6. Lettország 3 p.

C csoport
Azerbajdzsán–Észak-Írország 0–1
Németország–San Marino 7–0
Norvégia–Csehország 1–1

1. Németország 18 pont, 2. Észak-Írország 13 p., 3. Csehország 9 p., 4. Azerbajdzsán 7 p., 5. Norvégia 4 p., 6. San Marino 0 p.

D csoport
Írország–Ausztria 1–1
Moldova–Grúzia 2–2
Szerbia–Wales 1–1

1. Szerbia 12 pont, 2. Írország 12 p., 3. Wales 8 p., 4. Ausztria 8 p., 5. Grúzia 3 p., 6. Moldova 2 p.

E csoport
Kazahsztán–Dánia 1–3
Lengyelország–Románia 3–1
Montenegró–Örményország 4–1

1. Lengyelország 16 pont, 2. Montenegró 10 p., 3. Dánia 10 p., 4. Románia 6 p., 5. Örményország 6 p., 6. Kazahsztán 2 p.

F csoport
Skócia–Anglia 2–2
Szlovénia–Málta 2–0
Litvánia–Szlovákia 1–2

1. Anglia 14 pont, 2. Szlovákia 12 p., 3. Szlovénia 11 p., 4. Skócia 8 p., 5. Litvánia 5 p., 6. Málta 0 p.

G csoport
Macedónia–Spanyolország 1–2
Olaszország–Liechtenstein 5–0
Izrael–Albánia 0–3

1. Spanyolország 16 p., 2. Olaszország 16 p., 3. Albánia 9 p., 4. Izrael 9 p., 5. Macedónia 3 p., 6. Liechtenstein 0 p.

H csoport
Gibraltár–Ciprus 1–2
Bosznia-Hercegovina–Görögország 0–0
Észtország–Belgium 0–2

1. Belgium 16 pont, 2. Görögország 12 p., 3. Bosznia-Hercegovina 11 p., 4. Ciprus 7 p., 5. Észtország 4 p., 6. Gibraltár 0 p.

I csoport
Finnország–Ukrajna 1–2
Izland–Horvátország 1–0
Koszovó–Törökország 1–4

1. Horvátország 13 pont, 2. Izland 13 p., 3. Törökország 11 p., 4. Ukrajna 11 p., 5. Finnország 1 p., 6. Koszovó 1 p.

HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X


popup