• 2017. október 22., vasárnap
    Elõd
  • 14°
    Kolozsvár
    • 14°
      Csíkszereda
    • 13°
      Székelyudvarhely
    • 12°
      Gyergyószentmiklós
    • 13°
      Székelykeresztúr
    • 15°
      Kovászna
    • 15°
      Kézdivásárhely
    • 14°
      Barót
    • 13°
      Sepsiszentgyörgy
    • 14°
      Arad
    • 15°
      Gyulafehérvár
    • 11°
      Nagyvárad
    • Beszterce
    • 14°
      Déva
    • 11°
      Nagybánya
    • 14°
      Marosvásárhely
    • 13°
      Zilah
    • 11°
      Szatmár
    • 16°
      Nagyszeben
    • 14°
      Temesvár
    • 13°
      Brassó
    • 18°
      Bukarest
  • 1 EUR = 4.5975 LEI
    • 1 USD = 3.8945 LEI
    • 1 GBP = 5.1203 LEI
    • 100 HUF = 1.4922 LEI

Vb-selejtezők: itt a hétvégi program


-A A+



Péntektől vasárnapig 27 mérkőzést rendeznek a 2018-as oroszországi labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatában.

Két olyan találkozóra kerül sor, melynek során a csoport első és a második helyezettje méri össze a tudását. A svédek az éllovas franciákat látják vendégül, és sikerükkel pontszámban utolérhetnék a tavaly Eb-döntős riválist. Ugyanez a helyzet az izlandi-horvát összecsapáson, azaz a hazai siker kiegyenlítetté tenné a versenyt, amely a biztos részvételt garantáló első helyért zajlik.

A hatodik forduló legnagyobb presztízsű összecsapása kétségkívül az – egykor évenként megrendezett – skót-angol párharc lesz, amelyre 114. alkalommal kerül sor. Az angolok 13 pontjukkal magabiztosan vezetik csoportjukat, míg a hét pontjukkal negyedik skótok a pótselejtezős helyért vannak versenyben, ugyanis kettővel vannak lemaradva a második szlovákoktól.

​A kilenc hatosban már csak két százszázalékos gárda van: a magyarok csoportjában éllovas Svájc a Feröer-szigetek vendége lesz, míg a címvédő németek San Marino csapatát fogadják.

Európai vb-selejtezők, 6. forduló

A-csoport (péntek)
Hollandia–Luxemburg, Rotterdam 21.45
Svédország–Franciaország, Solna 21.45
Fehéroroszország–Bulgária, Boriszov 21.45

B csoport (péntek)
Feröer-szigetek–Svájc, Tórshavn 21.45
Andorra–Magyarország, Andorra La Vella 21.45
Lettország–Portugália, Riga 21.45

C csoport (szombat)
Azerbajdzsán–Észak-Írország, Baku 19.00
Németország–San Marino, Nürnberg 21.45
Norvégia–Csehország, Oslo 21.45

D csoport (vasárnap)
Írország–Ausztria, Dublin 19.00
Moldova–Grúzia, Chișinău 19.00
Szerbia–Wales, Belgrád 21.45

E csoport (szombat)
Kazahsztán–Dánia, Almati 19.00
Lengyelország–Románia, Varsó 21.45
Montenegró–Örményország, Podgorica 21.45

F csoport (szombat)
Skócia–Anglia, Glasgow 19.00
Szlovénia–Málta, Ljubljana 19.00
Litvánia–Szlovákia, Vilnius 21.45

G csoport (vasárnap)
Macedónia–Spanyolország, Szkopje 21.45
Olaszország–Liechtenstein, Udine 21.45
Izrael–Albánia, Haifa 21.45

H csoport (péntek)
Gibraltár–Ciprus, Faro 21.45
Bosznia-Hercegovina–Görögország, Zenica 21.45
Észtország–Belgium, Tallinn 21.45

I csoport (vasárnap)
Finnország–Ukrajna, Tampere 19.00
Izland–Horvátország, Reykjavik 21.45
Koszovó–Törökország, Shkoder 21.45

HIRDETÉS







EZT OLVASTA MÁR?

X


popup