• 1 GBP = 5.2259 LEI
    • 100 HUF = 1.4871 LEI

Sport

• FIFA-Aranylabda: Messi, Iniesta vagy Ronaldo?

A címvédő argentin Lionel Messi (FC Barcelona), a spanyol Andrés Iniesta (FC Barcelona), valamint a portugál Cristiano Ronaldo (Real Madrid) maradt versenyben a FIFA-Aranylabda megnyerésére. A szűkített listát a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) hozta nyilvánosságra csütörtökön Sao Paulóban.
  • Hatvannégy csapatos Bajnokok Ligáját akar Platini

Megszűnhet az Európa Liga, és hatvannégy csapatosra bővülhet a Bajnokok Ligája. Az UEFA elnöke, Michel Platini a francia Outest-France-nak elmondta, változás biztos lesz.
  • EuroChallenge: a Körmend visszavágott a Temesvárnak

A férfi kosárlabda EuroChallenge-sorozat F-csoportjának 4. fordulójában a mérkőzés előtt sereghajtó Lami-Véd Körmend hazai pályán hatalmasat küzdve, 13 pontos hátrányból fordítva 97–86-ra legyőzte a Temesvári BC-t.
  • Brazil Nagydíj: Hamilton indul az élről, Vettel a negyedik

Lewis Hamilton, a McLaren brit pilótája indul az élről vasárnap, a Forma-1-es autós gyorsasági-világbajnokság idényzáró futamán, a Brazil Nagydíjon.
  • Hosszú és Cseh a harmadik aranyánál jár

Hosszú Katinka 100 méter vegyesen, Cseh László pedig 200 méter pillangón gyarapította éremkollekcióját egyformán arannyal szombaton, a franciaországi rövidpályás úszó Európa-bajnokság harmadik versenynapján.
  • Kábítószerezett Frankie Dettori, Overdose lovasa

Szeptember 16-án rendezett párizsi verseny után tartott orvosi vizsgálaton bukott le Frankie Dettori. A 42 éves zsoké szervezetében kokain nyomaira bukkantak. Dettori 2011. november 13-án, Rómában, Overdose-t lovagolta, és nyert.
  • Gyurta Dániel az Újpestben folytatja pályafutását

Az Újpestben folytatja pályafutását Gyurta Dániel. Az olimpiai bajnok úszó a londoni olimpia előtt a Jövő SC-nél készült, most azonban már új egyesülete van. A megállapodás 2016-ig szól.
  • Hatos Gábornak ítélték az olimpiai bronzérmet

Hatos Gábornak ítélte a londoni olimpia bronzérmét a szabadfogásúak 74 kilós kategóriájában a Nemzetközi Birkózó Szövetség (FILA). A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) múlt szerdán hivatalosan is bejelentette, hogy doppingvétség miatt diszkvalifikálta a londoni játékokról Tyigijevet, aki a kategória harmadik helyéért rendezett mérkőzésén Hatost győzte le.
  • Novak Djokovic nyerte az ATP-vb döntőjét

A szerb Novak Djokovic nyerte meg a férfi teniszezők idényzáró ATP-világbajnokságát Londonban, miután a hétfő esti döntőben két szoros játszmában győzött a címvédő svájci Roger Federer ellen.