MOL Liga: újra előnyben a Brassói Corona

A Brassói Corona hazai pályán kétgólos hátrányból fordítva 7-4-re legyőzte a Debrecent a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjének harmadik összecsapásán, így 2-1-re vezet a párharcban.

A vetélkedésben azért rendezték még csak a harmadik találkozót, mert a két csapat első, keddi mérkőzésének eredményét törölték. Az eredetileg kiküldött szlovák bírók nem érkeztek meg a helyszínre, így semleges helyett magyar játékvezetők fújták a meccset, a Brassó pedig megóvta az eredményt - sikerrel. A találkozót eredetileg jövő kedden játszották volna újra, ám a Debrecen - a magyar szövetség (MJSZ) honlapjának beszámolója szerint - fellebbezett.

„Amennyiben a II. fokú döntés is megerősíti a mérkőzés újrajátszásának szükségességét, úgy a mérkőzésre a javaslat szerint 2017.02.27-én (hétfőn) kerülhet sor, amennyiben a párharc összesített eredménye szerint e találkozó lejátszása még szükséges" - áll az MJSZ közleményében.

MOL Liga, negyeddöntő, 3. mérkőzés:

• Brassói Corona-Debrecen 7-4 (1-3, 3-0, 3-1)

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a Brassói Corona javára.